بهترین دکتر دندانپزشکی کودکان

بهترین دکتر دندانپزشکی کودکان دانش کافی را درباره درمان و روانشناسی کودکان می داند و به این ترتیب می تواند با کودک ارتباط برقرار کرده و او را معاینه کند. به این نکته مهم توجه کنید که والدین بهتر است با رویش اولین دندان شیری ، کودک خود را برای معاینه و آموزش مراقبت از دهان ودندان کودک به دندانپزشکی کودکان ببرند.

حال ممکن است این سوال در ذهن افراد ایجاد شود که چگونه می توان بهترین دکتر دندانپزشکی کودکان را انتخاب کرد؟

باید بگوییم علاوه بر پرس و جو از دوستان و آشنایان با گسترش فضای اینترنت والدین می توانند در گوگل به عنوان مثال بهترین دندانپزشک اطفال کرج را جستجو کنند و پس از آن برای مشاوره و معاینه به او مراجعه نمایند.

به این نکته مهم توجه کنید که دندانپزشک عمومی با متخصص دندانپزشک کودکان تفاوت دارد.

یک دندانپزشک کودکان دوره تخصص را گذرانده و با روانشناسی و روش ها درمانی مخصوص کودکان آشنایی دارد در حالی که یک دندانپزشک عمومی فقط نسبت به روش های عمومی آشنا بوده و دوره تخصص را نگذرانده است.

بهترین دکتر دندانپزشکی کودکان

درباره خدماتی که در یک مرکز دندانپزشکی کودکان ارائه می شود می توان به موارد ذیل اشاره نمود:

عصب کشی دندان
جرمگیری و بروساژ
جلوگیری از پوسیدگی دندان
رفع نامرتبی دندان
دندانپزشکی تحت بیهوشی
درمان و معاینه کودکان خاص
و غیره

درباره هر یک از مواد فوق به طور جامع مقالاتی تهیه شده و در وب سایت موجود است که می توانید به ان ها مراجعه کنید و اطلاعات جامعی به دست آورید.

همچنین درباره سوالات متداولی که والدین پرسیده اند نیز مقاله جامعی تهیه شده و در وب سایت موجود است.
دندان در آوردن کودکان

بهتر است بدانید که رویش دندان های شیری از۳ ماهگی الى ٣ سالگی می باشد و تعداد کل دندان های شیری ۲۰ عدد می باشد و در سن ۲ الی ۳ سالگی تمامی دندان های شیری کودک تکمیل می شود.

سلامت دندان های شیری باعث سلامت دندان های دائمی شود پس والدین بهتر است در حفظ و نگهداری آن ها کوشا باشند و فکر نکنند که چون دندان موقتی است نیاز به مراقبت ندارد.

دکتر ماندانا حجازی یکی از بهترین دکترهای دندانپزشکی کودکان در کرج درباره تمامی مواردی که والدین باید اطلاع داشته باشند ویدیو و مطلب تهیه نموده و در سایت و کانال آپارت و اینستاگرام قرار داده است.

شما عزیزان می توانید در صورت داشتن سوال از ایشان در وب سایت یا اینستاگرام سوال خود را پرسیده و پاسخ دریافت کنید.